Strony Internetowe

Piękne. Responsywne. Funkcjonalne. Nowoczesne.

Tworzymy piękne...

Dziś strony internetowe są wizytówką wielu firm - to często od jakości ich wykonania zależy to czy zostaniesz wybrany z pośród konkurencji. Dlatego przykładamy wagę do każdego drobnego detalu... w dążeniu do perfekcji.

... responsywne ...

W dobie urządzeń mobilnych wiele wejść na stronę generowanych jest przez smarfony oraz tablety. Tworząc stronę od samego początku dbamy by była responsywna - czyli o to aby jej szerokość dopasowywała się do każdego urządzenia.

... funkcjonalne ...

Poza wizytówką, strony internetowe muszą spełniać również jakąś rolę. Integrujemy ze stronami takie narzędzia jak mapy google, dzięki którym klient jednym kliknięciem wyznaczy trasę do Twojej firmy. Łączymy również strony z facebookiem umożliwiając klientom napisanie do Ciebie za pośrednictwem messengera oraz wiele innych funkcjonalności.

... nowoczesne ...

Trzymamy się nowoczesnych trendów i budujemy strony w oparciu o system CMS, dlatego strony tworzone przez nas mogą być zawsze: rozwijane dalej, modernizowane o nowe funkcje oraz po wdrożeniu odpowiedniej opcji rozwijane samemu przez klienta.

Wszystko po to abyś nigdy nie musiał robić nowej strony.

... strony internetowe.

Darmowa wycena strony:

Prosimy opisać w skrócie co ma zawierać strona a w odpowiedzi mailowej wycenimy ją dla Państwa. W przypadku klientów z trójmiasta - oferujemy spotkanie, na którym możemy omówić stronę i naszkicować ją jeszcze przed stworzeniem. Sprawdź nas! 🙂