STUDIO FILMOWO-REKLAMOWE

... filmy nie są przyszłością, filmy są teraźniejszością !

Zobacz w skrócie

Studio Records - oferta w pigułce:

Skuteczna

Reklama internetowa, telewizyjna.

Krótka ale treściwa forma filmowa opowiadająca w dobry ale nieszablonowy sposób o Twoim biznesie. W bardzo ciekawy dla odbiorcy sposób zwrócimy uwagę na Twojego potencjalnego klienta aby po obejrzeniu reklamy…

…od razu wiedział, że Twoja firma jest do tego zlecenia idealna. Nie ma lepszego sposobu na zaistnienie w mediach internetowych lub telewizyjnych oraz zwiększenie swoich zysków niż dobre filmy reklamowe.

Rzeczowy film ukazujący działanie Twojej marki oraz misji firmy, którą reprezentujesz. Jest to idealne rozwiązanie by w ciekawy oraz szybki sposób przedstawić klientowi…

… dlaczego to właśnie Twoją firmę powinien wybrać. Dzięki tego typu filmowi można nawet w minutę pokazać cały wachlarz możliwości i Twoje doświadczenie.

PROFESJONALNE

Filmy korporacyjne,
wizytówki firmy

PORUSZAJĄCE

Śluby, wesela, teledyski ślubne,
podziękowania.

Kiedy w końcu nadchodzi ten jeden z najcudowniejszych dni w życiu – idealnym zwieńczeniem tej chwili oraz najlepszą pamiątką jest film. Film z tego przepięknego wydarzenia jest…

…rzeczą niesamowitą ponieważ w każdej chwili można odbyć podróż w czasie i przeżyć wszystkie wydarzenia na nowo. Jest to pamiątka, która przetrwa lata zachowując w pamięci wszystkie piękne towarzyszące temu dniu emocje.

Prowadzicisz profil na mediach społecznościowych? Chcesz pokazać film z waszego wydarzenia? A może chcesz ukazać jak to wszystko wygląda od waszej strony?

Na pewno idealnie byłoby stworzyć film szkoleniowy lub inaugaracyjny przedstawiający pracowników firmy.

UPAMIĘTNIAJĄCE

Filmy eventowe, szkoleniowe, inauguracje.

ZAUWAŻALNE

Reklamy na billboardach, banerach.

Potrzebujesz materiału na billboard, który będzie w łatwy, szybki oraz zauważalny sposób pokazywał Twój produkt lub usługę?

Musisz wiedzieć, że w nawet 15 sekundowym klipem możemy zainteresować Twojego potencjalnego klienta.

Jesteś Twórcą? Tworzysz muzykę, a może śpiewasz? Jeżeli chcesz dać większy wygłos swoim utworom – zgłoś się do nas. Kto lepiej zrozumie twórcę niż drugi twórca? Sprawimy aby Twój utwór był jeszcze bardziej…

…emocjonujący i ukazujący Twoją wizję i przekaz. Będzie to również idealna sytuacja aby poszerzyć zasięg odbiorców Twojej osoby. Na pewno pomoże się jeszcze bardziej wybić na wyżyny mainstream’owych artystów.

EMOCJONUJĄCE

Teledyski, występy na żywo.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Tworząc nasze filmy opieramy się na najnowszym oprogramowaniu i tworzymy filmy niemal w ten sam sposób jak produkcje w Hollywood.

Pasja

Filmowanie nie zrodziło się u nas z braku pomysłu na życie, to filmowanie jest naszym życiem. Właśnie dlatego, każdego dnia stajemy się lepsi w tym co robimy.

Sprzęt

Korzystamy z profesjonalnych kamer, obiektywów, stabilizatorów obrazu. Posiadamy w naszej ofercie profesjonalnego drona do nagrań 4K.

Lektorzy

Współpracujemy z lektorami, pozwalając naszym klientom Tworzyć reklamy i filmy z głosami znanych polskich lektorów.

Cena

Wiemy, że cena ma znaczenie dlatego wychodzimy do Ciebie naprzeciw i wycenimy Twoje zlecenie w ciągu kilkuminutowej rozmowy telefonicznej a cały sprzęt, którym dysponujemy dostępny jest w tej samej cenie.

Elastyczność

Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie pracować na terenie całego kraju a nawet europy. Jeśli posiadasz swój materiał i chcesz tylko obróbki – również przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Realizacje:

Skontaktuj się

Wycenimy Twoje zlecenie telefonicznie bądź poprzez formularz:

Prosimy opisać możliwie dokładnie jak docelowo ma funkcjonować strona. Ilość zakładek, treści oraz jakie funkcje musi posiadać (możliwość składania zamówień, formularze do kontaktu, mapa google, integracja z facebookiem, sklep, inne).

Możesz również zadzwonić bezpośrednio: